Cieszę się, że tu jesteś!

Zapraszam Cię do mojego lifestylowego świata! Z ogromną przyjemnością zrealizuję Twoje fotograficzne marzenia.

Pracuję na terenie Białegostoku i okolic. Sesje najczęściej wykonuję w domu klienta lub w plenerze. 🙂

Przez formularz możesz zadać mi jakiekolwiek nurtujące Cię pytanie lub zapisać się na sesję.

Napisz do mnie

najczęściej zadawane pytania

Gdzie wykonujesz sesje?
Sesje plenerowe wykonuję w Białymstoku i okolicach, a sesje domowe w domu klienta. Dojeżdżam do 30 km od B-stoku, powyżej 30km dojazd jest dodatkowo płatny.

Czy wykonujesz sesje w studio?
Zdecydowanie NIE!

Moje sesje powstają w naturalnym środowisku , czyli w domu. Latem zapraszam na sesje plenerowe w okolicznych wsiach nieopodal Białegostoku.

Czy sesje noworodkowe mogą się odbyć tylko do 14 dnia życia dziecka?
Oczywiście, że nie! Taką sesję możemy wykonać przez cały miesiąc, a jeśli z jakichkolwiek powodu nie zdążymy, może to być też drugi miesiąc życia dziecka. Nie ma z tym najmniejszego problemu jeśli chodzi o sesję lifestyle. Oczywiście termin 14 dni jest słuszny jeśli chodzi o sesje noworodkowe w studiu, podczas których dziecko jest różnie układana i zawijane. Im dziecko jest młodsze tym więcej i mocniej śpi, dlatego podaje się taki termin.

W co najlepiej ubrać się na sesję w domu/plenerze?
Na to pytanie odpowiadam profesjonalnie przygotowanym autorskim poradnikiem pdf., w którym podpowiadam i ułatwiam przygotowanie stylizacji. Dodatkowo w zależności od tematyki sesji przesyłam specjalnie stworzoną pod sesję tablicę z podpowiedziami z Pinteresta.

Czy mam specjalne sukienki do sesji ciążowych/dla mam?
Odpowiedz brzmi NIE, ale kilka mam 😀
Domeną mojej fotografii są naturalne sesje, w których nikt nikogo nie udaje! Najpiękniej jest wtedy kiedy jesteście sobą. Właśnie takie zdjęcia rozczulają najmocniej. Do sesji ciążowych mam kilka koronkowych narzutek/podomek, które wykorzystujemy na 3-4 indywidualne i bardzo kobiece zdjęcia dla samej mamy <3 Wiem, że je uwielbiacie! W plener tez się coś znajdzie, ale zachęcam do czegoś swojego, do fotografii, którą później weźmiesz do ręki i będziesz mogła przypomnieć sobie ten wymarzony, nieudawany dzień!

W jakich godzinach wykonujesz sesje?
Sesje w plenerze mogą zacząć się najwcześniej 2h przed zachodem słońca Jednak najpiękniej jest w ostatniej godzinie zachodu! Jeśli uważasz, że ta pora jest za późna dla Twojego dziecka, najczęściej sprawdza się metoda tygodniowego przesuwania drzemek i pory snu, a ostatecznie umawiam się z klientami 3h przed zachodem słońca ale w zacienionym miejscu np. w lesie/parku.

Sesje w domu latem mogą odbyć się o każdej porze dnia, zimą najlepsze godziny na rozpoczęcie sesji to między 9 a 12.